речник контакт

Отворен првиот BEERSHOP во Македонија

Станува збор за првиот сајт и специјализирана виртуелна продавница за љубителите на „течната храна“ во Македонија. Прочитајте повеќе на [url=beershop.com.mk]beershop.com.mk[/url]

Аница Солева

Станува збор за првиот сајт и специјализирана виртуелна продавница за љубителите на „течната храна“ во Македонија. Прочитајте повеќе на [url=beershop.com.mk]beershop.com.mk[/url]

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »