речник контакт

Отворен ресторан „Снупи“

Вечерва е отворањето на новиот ресторан „Снупи“, поранешен „Офицерски“.

Аница Солева

Вечерва е отворањето на новиот ресторан „Снупи“, поранешен „Офицерски“.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »