речник контакт

Откријте ги можностите на вашиот Windows

Проверете кои се скриените опции во вашиот оперативен систем

lj lkjl

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »