речник контакт

Падна првиот годинешен снег

Утрово падна првиот годинешен снег

Аница Солева

На задоволство на најмладите, па и на возрасните, снегот утрово осамна по велешките улици. Да уживеме додека не стане кал...

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »