речник контакт

Панаѓур во Велес

Ете и ова ни се случи, панаѓур среде град.

Петар Печков

 Три дена од игла до локомотива велешани можеа да набават на панаѓурот кој беше лоциран до Мало мовче.

АНКЕТА »

Како да се надмине состојбата со големиот број заразени лица, позитивни на ковид-19?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »