речник контакт

Паркети во Баба

Еве неколку фотографии колку за доловување на атмосферата.

lj lkjl

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »