речник контакт

Победници

Петар Печков Ова се победниците од велешката питијада, и тоа на нивните работни места. Победи втора година по ред сендвичара „Снупи“.

Никола Солев

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »