речник контакт

Погоди ја возраста

На сајтов можете да се пробате дали знаете да ја процените возраста на луѓето што ќе ги видите на слика!

Зоран Николов

Сајтот ТУКА.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »