речник контакт

Почина Слободан Милошевиќ

Поранешниот југословенски и српски претседател Слободан Милошевиќ починал денеска во затворот на Трибуналот за воени злосторства во Хаг, јавија попладнево повеќе српски медиуми.

Аница Солева

Поранешниот југословенски и српски претседател Слободан Милошевиќ починал денеска во затворот на Трибуналот за воени злосторства во Хаг, јавија попладнево повеќе српски медиуми. Извор: [url=www.makfax.com.mk]Макфакс[/url]

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »