речник контакт

Право другарство

Ова е нешто што фали во денешново време! Кученце и лавче како најдобри другари! Не знам кои полови се, ама ако се различни, не гарантираме дека нема да има алаш-вериш!!!

Зоран Николов

http://files.kavefish.com/pictures/collections/puppy_vs_lion_cub/_index-list.html

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »