речник контакт

Првиот снег во Велес по две години

Вака изгледаше Велес среда 14-ти ноември, претпладнето.

Петар Печков
\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

\"\"

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »