речник контакт

Предлог патент за осветлување

Времево коо шо иде, ќе и се најде примена на идеава!

Никола Солев

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »