речник контакт

Продажба на ЕСМ

Не треба да се пишува, се е кажано!

Аница Солева

Не треба да се пишува, се е кажано!

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »