речник контакт

Продолежена изложбата на црно бел Велес низ фотографии

Поради голем интерес, изложбата е продолжена до 5-ти јули

Петар Печков

Велес низ црно белите фотографии предизвика голем интерес, па надлежните изложбата ја продолжија  и наместо две седмици,  ќе трае цел месец.

Во фото галеријата нови слики од стар Велес

АНКЕТА »

Како да се надмине состојбата со големиот број заразени лица, позитивни на ковид-19?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »