речник контакт

Протест

Како потрошувачите од ЕУ протестираат против енормно зголемените цени на нафтата на светскиот пазар. Фотографијата е направена во Мадрид

Петар Печков


АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »