речник контакт

Прочка

Сега е шанса после 364 дена во годината да побараме прочка кај кумот, кај постарите и кај оние што имаме згрешено. А не е лошо и да се тркне до кај баба и дедо да се фане некоја паричка :). Предлог давам и да се извиниме ако сме згрешиле и на некој на странава. Честит празник на сите православни верници!!!!!!!

lj lkjl

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »