речник контакт

Ретка мутација

6 март 2007

Аница Солева

Фармерот Liu Shuping го претставува новороденото прасе со 1 глава, 2 носа и 3 очи во кинеската провинција Shannxi.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »