речник контакт

СРЕЌНА НОВА 2019-та (видео)

Да во Новата година се Ви почнува со ДА

Петар Печков

 

Почетокот на новата година нè поттикнува со отворено срце и најубави зборови да им посакаме на најблиските да имаат радосна и просперитетна година.

 

Животот го прават луѓето кои ги запознаваме и кои не опкружуваат, енергијата која ја даваме и примаме.

Имајте година исполнета со добро здравје, среќа, успех, прекрасни луѓе околу вас и позитивна енергија.

 

Нека 2019 година Ви биде најдобрата година до сега

 

Ваш  ТрмР

 


 

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »