речник контакт

Светот во предновогодишно и Божикно расположение

Кратка прошетка, како изгледаат некои делови од светот пред Божик и Нова година. Блескаво и сјајно

Петар Печков

Еве во какво расположение светот одбројува до Новата година

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »