речник контакт

Светот во раце

Некој се погрижил да направи вакви оригинални слики!

Зоран Николов

Видете ги сликите ТУКА.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »