речник контакт

Светот низ слика

Секоја недела, од оваа ќе имате можност да видите повеќе слики од секојдевното живеење на планетата Земја

Петар Печков

Што се се случуваше изминатите седум дена, низ објектеивите на светските фотографи. Но и нешто домашно и локално.

АНКЕТА »

Дали 8-то место на ФК Борец во Првата лига ги задоволи вашите очекувања?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »