речник контакт

Светот низ слика 06.07 -12.07

Најголемита и најскапита јахта на светот, сопственост на катарско семејство во Пула,НЕСКАР судар на Дејтона тракта во Флорида, селфи со папата во Еквадор, трка со бикови по улиците на Памплона...

Петар Печков

Светот низ фото објективот...изминатите седум дена

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »