речник контакт

Светот низ слики 10

За патувањето на олимпијскиот оган низ Лондон, трка во венчаници, како двајца млади го кажаа своето ,,Да,, со скок во море, како се освежува светот и кај нас, фиќо фест во Крагуевац,

Петар Печков

Светот низ објективот на фотокамерите... За изминатите седум дена.

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »