речник контакт

Светот низ слики 8

Свадбата на Наумче Мојсоски, радоста на шпанците по титулата европски првак,некои со воени паради ја слават државноста, други со огномети. Светот на дланка за изминатите седум дена

Петар Печков

Што се забележаа фоторепортерите. Погледенте ги овие фотографии...

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »