речник контакт

Светот низ слики 9

фоторепортер соборен од Бик во корида, минал со полесни повреди,Фестивал на биковите во Памплона Шпанија, отворањето на најголемиот тематски парк „Гризли гелч“во Дизниленд во Хонгконг,свадбата на Иниеста,фестивал во цртање на телото во Австрија, Плажа во Ница Франција

Петар Печков

Што се беше во фокусот на објективите измиантите седум дена...

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »