речник контакт

Светот низ слики 12

Што се беше актулено изминатите седум дена

Петар Печков

Светот, регионот но и Македонија низ фото објективот

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »