речник контакт

Светот низ слики 13

Сушата и високите температури го пореметија секојдневното живеење. За ова и други анстани од светот и регионот во фото галерија

Петар Печков

Што беше актуелно изминатите седум дена, низ објективот на фото апаратите.

АНКЕТА »

Дали учениците од 1-ви септември треба да тргнат на настава во училиште?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »