речник контакт

Светот низ слики 18

Што жените ќе носат следната година, што мажите ќе возат наскоро, протетстите низ светот не стивнуваат, во Романија направена најтешката салата од 19 тони, две сестри близначки избрани за мис на Либан која е поубава, во Хрватска плажите полни и натаму

Петар Печков

За значајните и помалку значајни работи од изминатите седум дена низ фото објективот

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »