речник контакт

Светот низ слики 3

Првата седмица од Ролан Гарос, Победникот од Преживеан доби 50 илјади евра, Кил стан европски првак во ракомет, Лазаров и натаму без европска титула, Ф-1 во Монако, трката во Индијанаполис, златната палма доделена во Кан, освојувње на Монт Еверест...

Петар Печков

Светот низ фото објективот. Многу настани, интересни моменти

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »