речник контакт

Светот низ слики 5

Како се разладуваат русите, индијците, бразилците, Џенифер Лопез тргна на светска турнеја, Колдплеј свиера во Манчестер, како изгледа Венеција поплавена, србите масовно тргнаа во Грција на одмор, слики од ЕУРО 2012, славјето на македонците по пласманот на СП во ракомет

Петар Печков

Изминатата седмица низ објективот на фотокамерата

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »