речник контакт

Светот низ слики 6

Што се беше интересно изминантите седум дена, низ објективите на фоторепортерите

Петар Печков

Светската премиера на „Неверојатниот Спајдермен“ во Токио, и во тенисот има ниски удари, Налбандијан шутира, го повреди судијата,славје на хрватските навивачи во Украина пред да бдита елиминирани од Еп и уште многу дриги слики.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »