речник контакт

Светот во новогодишно издание (фото)

Како изгледаат некои градови на планетата Земја пред дочекот на новата Година

Петар Печков

Прошетка по светските метрополи. Како  изгледаат накитено градовите на планета Земја, пред дочекот на Новата 2018 година 

АНКЕТА »

Дали ВАР технологијата воведена на ова СП во фудбал, придонесе тоа да биде поправедно?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »