речник контакт

Светот низ слики 02 -09.04 2018

Велигден во манастирот Св. Јован Бигорски, изложба по повод 73 години од постоењето на МНТ, како настрада механичарот на Ферари на трката на Ф1 во Абу Даби, во Вашингтон процеветаа јапонските цреши

Петар Печков

Настани кои преку фотографија ја одбедлежаа изминатата седмица.

Моменти фатени во мигот преку фото објективот. 

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »