речник контакт

Светот низ слики 10 -15.04 2018

Освојувачи на пехарите во одбојкарските европски купови, на лицитација скелети на диносауруси продадени за 1,4 милиони евра, победничкиот шампањ Рикардо за Ф1 наградата на Кина го пиеше од патика

Петар Печков

Што се светот виде изминатата седмица.

Настани кои беа сочувани во вемето,  преку фото објективот

АНКЕТА »

Како да се надмине состојбата со големиот број заразени лица, позитивни на ковид-19?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »