речник контакт

Светот низ слики 16 - 22.01 2017

Венеција под мраз, Плитвичките езера замрзнаа, Дунав замрзна, и Бабуна кај Богомила, сурфери на замразнатото езеро Балатон

Петар Печков

Во овој период од годината, зимски радоси на северната хемисфера. Што фоторепортерите фотографираа неделава. 

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »