речник контакт

Сефте, украсен првиот излог за Новогодишните празници

Тоа се случи во продавницата за подароци ,,Масинови,,

Петар Печков

 На  месец и половина пред Новата година, украсен е првиот излог и дуќан за претстојните празници.

Тоа се  случи во продавницата за подароци ,,Масинови,,.

Еве како изгледа однадвор и од внатре.. .. Празници се ближат!!

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »