речник контакт

Се што имам, носам со себе

Беглаците од воените жаришта што понесоа при бегството од родното огниште

Петар Печков

Фотогалерија од светот, кој што си понел кога поради војната бегал од дома

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »