речник контакт

Снег, конечно и во Велес

Снежна покривка доби и Велес

Петар Печков

 Овој пат снегот не не промаши...

АНКЕТА »

Како да се надмине состојбата со големиот број заразени лица, позитивни на ковид-19?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »