речник контакт

Снежно бела прошетка низ Велес

Го дочекавме годинашниот снег

Петар Печков

За малите радости кои ги донесе снегот во Велес.

АНКЕТА »

Дали е потребно забрана за користење на мобилни на наставата во училиштата?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »