речник контакт

Сончање на минус 7

Младост лудост...

Петар Печков

Оваа фотографија е објавена со дозвола од сликаните...

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »