речник контакт

Со Сораја и виното е послатко

Само да не се задушите...

Зоран Николов

Само да не се задушите.
Сораја Вучелиќ сними сет на провокативни фотографии за календарот на винарска визба „Тиквеш“. Таа се соблече со Анастасија Буџиќ доволно за кога ќе ги погледнете сликите, да заборавите дека стега јануарскиот мраз. И како ги вртите страниците со месеци, немојте да се изненадите ако летото е потопло отколку што навистина е.

Со секси долна облека се галат во кревет и ги покажуваат своите заносни облини... Виното со нив сигурно ќе биде послатко. Точно е дека сликите не се боја, но ако ги загледате Сораја и Анастасија со чаша вино, сигурно ќе добиете црвена боја (на образите).

Извор: kurir-info.rs

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »