речник контакт

Среќни Новогодишни и Божиќни празници

Благодарност до сите автори на Ти Реков Ми Рече, а посебна благодарност до 5arP :))

Аница СолеваБлагодарност до сите автори на Ти Реков Ми Рече, а посебна благодарност до 5arP  :))

\"\"

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »