речник контакт

Стереотипови во Амфитеатар

18.08.2007

Аница Солева


АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »