речник контакт

Стереотипови на кругот

Дечките во најдобро издание досега, на повеќе и мал дел од амбиентот...

Никола Солев
АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »