речник контакт

Тепање време

Ако сакате да отепате време, еве вака. Направете интересни работи од вашите стари глувчиња и тастатури.

lj lkjl

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »