речник контакт

Тоше во харем!

Убавици на куп, олабавена атмосфера, професионалци зад камери - така некако изгледаше почетокот на снимањето на најновиот спот на Тоше Проески

Аница Солева

Убавици на куп, олабавена атмосфера, професионалци зад камери - така некако изгледаше почетокот на снимањето на најновиот спот на Тоше Проески за \"Жао ми је\" (чиј автор е Леонтина), кое се одвиваше изминатиот викенд во белградскиот клуб \"Синатра\", инаку сопственост на Франо Ласиќ. Во спотот, покрај Тоше, се појавуваат и Сара Леши, Мики Црнокрак, Маја Цветковиќ, мис на Хрватска, и Адмира Муратовиќ од Словенија, мис Хаваи тропикал. Првиот дел е завршен, а вториот најверојатно ќе се снима идниот викенд во Бугарија, и двата во продукција на словенечката \"Свет филма\". Извор:[url=rss.utrinski.com.mk/default.aspx?pbroj=1987&stID=60810&pR=23]utrinski.com.mk[/url]

АНКЕТА »

Дали состојбата со ковид-19, го промени начинот на живот кај Вас?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »