речник контакт

Тренинг, за храбрите (фото)

По карпите на Јакупица кон врвот, хоби за храбите велешани

Петар Печков

На фотографијата е планината Јакупица, и делот кон врвот Солунска глава, од велешка страна. За тренинг велешаните Сашко и Кире,  еве каде го минаа изминатиот викенд.  Низ фотографија убавините на планината но и смелоста на планинарите.

АНКЕТА »

Дали летово планирате да одите на одмор и ако одите каде?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »