речник контакт

Убавините на Кина

Заборавете за момент се што знаете за Кина и погледнете ги сликите.

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »