речник контакт

Уметност

Ептен добри слики, ми се зема здивот...

Зоран Николов

\"\"

http://mcstrick.livejournal.com/724835.html?page=3

АНКЕТА »

Дали Општина Велес да се задолжи со 46 милиони денари, за да се изгради покриен Градски пазар?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »