речник контакт

Уметноста на сметот

Наградени најдобите изработки по конкурс на Пакомак

Петар Печков

Изданието на конкурост „TFA“  на фирмата Пакомак, донесе интересни изработки и изданија. Еве ги победниците. Што  се сработено. 

АНКЕТА »

Велес е еден од малкуте градови во Македонија, кои немаат пешачка зона во центарот на градот. Дали сте за улица 8-ми септември од Сармаале до споменикот на Илинденците да биде затворена за сообраќај а тој дел пешачка зона?

Резултати

ПРИЈАТЕЛИ »